Nieuws vanuit ons stagebureau: BES bij VTE in Ede

Stage bij VTE in Ede

Vanuit het stagebureau willen wij jullie een kijkje geven in een stagebedrijf dat kansen biedt op de arbeidsmarkt. Het bedrijf VTE (Verwarmings Techniek Ede) richt zich als fabrikant op de vloerverwarming. Van vloerverwarming verdelers, systemen tot legplannen. Alles wordt volledig uit eigen huis gedaan. Het kan dus maar zo zijn dat uw vloerverwarming verdeler door VTE gemaakt is. Sterker nog, het kan zelfs zijn dat een leerling van onze school een gedeelte van de vloerverwarming verdeler in elkaar heeft gezet. Momenteel loopt Ejay uit de klas van Johan (Mix1) stage bij VTE. Zelf vertelt hij dat hij thermostaatknoppen inpakt, waterleidingtoevoerknoppen in de verdelers draait en andere assemblage werkzaamheden uitvoert. 

Kwaliteiten van onze leerlingen 

Zelf was ik erg benieuwd waarom VTE onze leerlingen kansen biedt binnen het bedrijf. Het was het bedrijf opgevallen dat een aantal van onze leerlingen erg goed zijn in repeterende werkzaamheden. Ook vindt VTE het heel belangrijk om maatschappelijk bewust te ondernemen en iedereen een kans te bieden. Als onze leerlingen initiatief tonen binnen het bedrijf blijven ze de leerlingen ontwikkelen tot ze hun plafond hebben bereikt. De werkzaamheden worden dus steeds een beetje moeilijker. Zo heeft een oud-leerling van ons inmiddels een vast contract binnen het bedrijf en zet hij zelfstandig verdelers in elkaar. 

Kortom een erg mooie en leerzame stageplek voor onze leerlingen. Wij zijn erg blij met VTE.  
Dit bericht was namens Machteld en Dylan (trajectbegeleiders De Toekomst)