Start EU-schoolfruit- en groenteprogramma 2020-2021

Schoolfruit
Vanaf 11 november kunnen onze leerlingen iedere woensdag, donderdag en vrijdag genieten van schoolfruit wat tijdens de ochtendpauze uitgedeeld wordt. Op veel scholen zijn dit soort schoolfruitdagen al een succes. Het is lekker, leerzaam en gezond. 
Onze leerlingen ontdekken nieuwe smaken, leren meer over waar onze eten vandaan komt en krijgen vezels, vitamines en mineralen binnen. Natuurlijk blijft de ochtendpauze verder zoals onze leerlingen gewend zijn. 

Gezonde school
Wat een kind eet, is natuurlijk de verantwoordelijkheid van de ouders of verzorgers. We zien het daarnaast wel als onze taak om bij de dragen aan een gezonde leefstijl. Bijvoorbeeld met schoolfruit. Uit onderzoek blijkt dat leerlingen op scholen met vaste groente- en fruitdagen meer dan 2 x zoveel groente en fruit op school eten, vergeleken met scholen zonder deze afspraken. 

Wat kunt u verwachten?
Op de schoolfruitdagen krijgen onze leerlingen fruit of groente. Dit zal 20 weken uitgedeeld worden. Tijdens deze 20 weken zal er regelmatig lessen gegeven worden over gezonde voeding. 

Meer informatie vindt u op www.wijkiezengroenteenfruit.nu